Ocean Front Condo in Isla Verde!
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Ocean Front Condo in Isla Verde! San Juan ligt in de Isla Verde wijk van de stad, op 10 minuten rjden weg van Carolina Public Beach en biedt ruimte aan maximaal 3 gasten. Dit appartement van 74 m² biedt uitzicht op de zee.
Dit 1-badkamer appartement is op 6 km van het Museum of Contemporary Art of Puerto Rico te vinden. Het Balneario de Carolina ligt op 25 minuten wandelen van deze accommodatie.
Voor extra comfort zijn een inloopdouche en een apart toilet te vinden bij dit appartement. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.
De accommodatie biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. De dichtstbijzijnde bushalte bij Ocean Front Condo in Isla Verde! is PR-37 & PR-187, het is binnen minder dan 1 km verderop.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ocean Park Beach3,4 km
- El Teatro4,8 km
- Centro Europa4,7 km
- Barbosa Park2,7 km
- Luchthavens
- San Juan Luis Munoz Marin Luchthaven6 km
- Treinstations
- Sagrado Corazon Station3,9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Ocean Front Condo in Isla Verde! te boeken?
De prijs van het boeken van Ocean Front Condo in Isla Verde! is $261. - ❓
Beschikt dit strand Ocean Front Condo in Isla Verde! over parkeergelegenheid?
Dit strand Ocean Front Condo in Isla Verde! heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Welke luchthaven is het dichtst bij Ocean Front Condo in Isla Verde! gesitueerd?
San Juan Luis Munoz Marin luchthaven en Ocean Front Condo in Isla Verde! zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Is er openbaar vervoer naast dit strand Ocean Front Condo in Isla Verde!?
De dichtstbijzijnde bushalte is PR-37 & PR-187 en deze bevindt zich op slechts 10 minuten loopafstand van dit strand Ocean Front Condo in Isla Verde!. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 74 vierkante meter. - ❓
Heeft Ocean Front Condo in Isla Verde! een eigen zwembad?
Ocean Front Condo in Isla Verde! heeft, natuurlijk, een zwembad.